Hedefimiz, motivasyonu arttıran, zekayı canlandıran ve sağlığı geliştiren projelere imza atmaktır.
Yaratıcılığımız, uyumlu koordinasyon ve çalışanlarımızla beraber gelişen tasarım mirasımızdan oluşur.
Ateş'te veya Ateş için çalışan uzmanların yetenek ve görüşleri, kabarık sayıdaki yurt içi / yurt dışı projeleri ile güçlenmiştir.
Ateş, her inşaat projesi için seçilmiş / gerekli tasarım ve danışmanlık hizmetlerinin koordinasyonunu sağlar.
Güçlü noktamız, dayanıklı, esnek ve fonksiyonel olduğu kadar yenilikçi tasarımlar yaratmaktır.
Firma Profili
Ateş Mimarlık ve Mühendislik A.Ş., 1976 senesinde Yüksek Mimar Mühendis Ayşe İnci Ateş ve Yüksek Mimar Mühendis Alaeddin Uğur Tarhan tarafından kurulmuştur, Ateş Mimarlık kuruluşundan günümüze kadar aktif faaliyette olan bir mimari ve mühendislik projelendirme, proje yönetimi ile koordinasyonu ve kontrollük firmasıdır. Geçen seneler içinde sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir ve ağırlıklı olarak dünya çapında tanınan firmaların Türkiye'deki çözüm ortağı olmaktadır.

Tasarımın ilk aşamasından projenin anahtar teslimine kadar geçen bütün sürede işverenlerine danışmanlık hizmeti veren ATEŞ Mimarlık ve Mühendislik, titiz çalışma anlayışı ve detaylara gösterdiği hassasiyet ile müşterilerinin uzun vadeli yardımcısıdır.

Ateş, günümüze kadar hazırlanmış olan 200'ün üzerindeki projelerde BSH, Bosch, Siemens, Coca Cola, Bayer, Grundfos, Boehler / Leitz, Doğuş Otomotiv, Kühne + Nagel, Almanya Bayındırlık Bakanlığı, ABB, Sika, Thyssen-Krupp, Schweppes / Cadbury, Hapimag, Ferrero, İZOCAM gibi tanınmış firmalara hizmet verdi.

Ateş Mimarlık ve Mühendislik, Türkiye'nin ilk ve tek TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsünü, Türkiye'nin ilk Biyogaz Tesisini, ENKA Sadi Gülçelik Spor Kompleksi projelerini hayata geçirerek sektöründe bir çok ilklere imza atmıştır.
Ateş Mimarlık ve Mühendislik
Adres : Tuna Çıkmazı Sokak No: 7, Park Apartmanı, Daire: 1, 34728, Kadıköy, İstanbul
Tel : (+90 216) 347 9841 - 42
    (+90 216) 336 7430 - 31
Email : info@atesmimarlik.com